Faili

Zalktis licencētie lietotāji saņem instalācijas failus te: Zalktis instalētāji
Krivulis licencētie lietotāji saņem instalācijas failus te: Krivulis instalētāji

Par izmaiņām lasiet plaši jaunumu sadaļā!

DEMO instalētājsZalktis_20233479_instaletajs.exe (uzklikšķināt uz ielādi) Šī demo versija ir līdzvērtīga 2023.3.xxx. licencētai versijai.

Šī ir demo (demonstrācijas) versija, kas paredzēta, lai pirmo reizi iepazītos ar programmu Zalktis. Nelietot demo versijas instalāciju, ja Jums jau ir licencētā versija.

Demo versijā vienīgie ierobežojumi: klientu maksimālais skaits ir 20 un to ievadīto klienta datu nevar pēc tam labot. Visām izdrukām no šīs versijas ir uzraksts “Demo versija”.

Faila apjoms ~65 MB. Ar to pirmo reizi uzinstalē Zalkti uz datora. Tās ir demonstrācijas versija.

Demonstrācijā ievadītie dati saglabājas, pārejot uz maksas versijām.

Visi faili ir pārbaudīti ar mūsu rīcībā esošo antivīrusa datorprogrammu un ir brīvi no datorvīrusiem. Jums vajadzētu arī ar savu antivīrusa programmu pārbaudīt nokopētus failus pirms instalēšanas.

Brīdinājums! Demonstrācijas versiju nedrīkst izmantot komerciālai izmantošanai. Komerciālai izmantošanai jāizmanto licencētās maksas versijas. Demonstrācijas versiju var tikai izmēģināt, ievadot nedaudz grāmatojumu un izmēģināt izdrukājamus pārskatus par 1-3 mēnešiem. Ja vēlaties Zalkti izmantot pastāvīgi reālai darba uzskaitei, nekavējoties jāpasūta un jāiegādājas licencēta versija. Pretējā gadījumā jānodzēš demo Zalktis datorprogramma no datora.

#####

Zalktis darbināšanai Windowā ir nepieciešama Windowā iebūvētā programmatūra .NET Framework, vismaz 4.8. versija